Working hours:

Будние: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
My order
Comparison
Add items to comparison

ця продукція була протестована та перевірена на відповідність якості та безпеки відповідно до вимоги законодавства Франції

Властивості: добавка дієтична «Чистий Колаген +»- джерело колагену в харчовому раціоні, який забезпечує міцність тканин, завдяки природній відновлювальній функції структури сполучної тканини; володіє вологозберігаючою функцією - колагенові волокна як каркас заповнюють міжклітинний простір, що сприяє відновленню тургору шкіри, поліпшенню структури волосся і міцності нігтьових пластин. До складу входить морський колаген і гіалуронова кислота. Збагачений цинком, вітаміном Е і селеном які допомагають захистити клітини від окисного стресу.

Інгредієнти: вода, морський гідролізат колагену (рибний), фруктоза, підкислювач: лимонна кислота, ароматизатор персика, аромат лимона, консерванти: сорбат калію, бензоат натрію, гіалуронова кислота, сульфат цинку, вітамін Е, селенові дріжджі, підсолоджувач: сукралоза.

Склад в 15 мл:

Колаген рибний

4000 мг

Гіалуронова кослота

10 мг

Вітамін Е

1,80 мг

Цинк

1,50 мг

Селен

8,3 мг

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО. Без глютену.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: по 1 флакону 1-2 рази день вранці протягом 30 днів. Не слід використовувати, як заміну повноцінного раціону харчування.

Застереження щодо застосування: не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не рекомендується вагітним та дітям.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Форма випуску: розчин для пиття у флаконах місткістю 15 ml (мл), по 10 флаконів в картонній коробці.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому місці, захищеному від світла, високих температур, вологості, недоступному для дітей.

Дата виробництва та термін придатності: вказано на упаковці

Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника: ТОВ «ЕРІК ФАВР ЛАБОРАТОРІЯ»,69770 LONGESSAIGNE,ТЕЛ.: + +33 4 74 89 39 02,Франція

Найменування та місцезнаходження і номер телефону ексклюзивного представника : ТОВ "ВІТАСАН-УКРАЇНА",01042,м.Київ,Україна,Печерський район, ПРОВУЛОК НОВОПЕЧЕРСЬКИЙ, будинок 18, офіс 32. Тел.: +380673801918.

 

Sign in with
Rate this item
Send

Ожидается
SKU: 2
€15
€18
Compare
Notify me when back in stock
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Features
Manufacturer Франция
Форма выпуска раствор
Рекомендуется для взрослых
  • All Standard Shipping orders are handled by  by DHL. 

  • All Express Shipping will be handled by DHL.

 

  • Cash
  • Visa and MasterCard
  • PayPal

 

La garantie est fournie par le fabricant.

Up