Working hours:

Будние: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
My order
Comparison
Add items to comparison

АДОНАТ ®(ADONAT®)

Cклад:

Добова доза

4 капсули

S-аденозил- L-метіоніну дисульфату дозилат

400 мг (що відповідає 200 мг катіона адеметіоніна)

Допоміжні речовини: хлорид кальцію, оксид кальцію; діоксид кремнію; оболонка капсули: гідроксипропіл метилцелюлоза.

Характеристика:

адеметіонін (S-аденозил-L-метіонін, SAMe) - природна амінокислота, яка присутня практично у всіх тканинах організму. Адеметіонін виконує ключову роль у метаболічних процесах організму та бере участь у таких важливих біохімічних процесах: трансметилювання – перенос метильних груп для синтезу фосфоліпідів клітинних мембран, нейротрансмітерів, нуклеїнових кислот, білків, гормонів тощо; транссульфурування - участь у синтезі цистеїну, таурину, глютатіону (один з найважливіших антиоксидантів), коензиму А; трансамінування – участь у синтезі поліамінів, стимулюючих регенерацію клітин, проліферацію гепатоцитів.

Адеметіонін має гепатопротекторну та антидепресивну дію, його рівень впливає на стан антиоксидантної, дезінтоксикаційної, регенеруючої функції печінки. Адеметіонін розроблений для відновлення дефіциту і підсилення синтезу ендогенного адеметіоніну в організмі, що виникає при пошкодженнях печінки. Антидепресивна дія настає швидко та набуває максимального ефекту протягом перших  5 – 7 днів прийому.

Адомікс ®   за рекомендацією лікаря використовується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело амінокислоти адеметіоніну з метою усунення дефіциту та покращення синтезу ендогенного S-аденозил-L-метіоніну в організмі що сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи при внутрішньопечінковому холестазі, який може спостерігатися при:

  • хронічному гепатиті
  • цирозі печінки.
  • проявляє антидепресивний синдром та покращує настрій.
  • покращує функцію суглобів при остеоартриті.

Застереження при застосуванні:

пацієнти, які приймають антидепресанти, перед використанням  повинні проконсультуватися з лікарем, що виписав засіб. Пацієнтам, у яких діагностували біполярний розлад або МДП, слід уникати вживання S-аденозил-L-метіоніну. Може виникати дискомфорт у шлунково-кишковому тракті у невеликій кількості  випадків. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте зазначену  рекомендовану порцію для  щоденного споживання.

Особливі вказівки:

використовуйте вітамін B6, B12 та фолат (вітамін В9) кожен день прийому адеметіоніну для кращого його засвоєння та  попередження  підвищення рівня гомоцистеїну. Не є лікарським засобом.

Протипоказання:

хоча адеметіонін застосовувався для лікування холестазу під час вагітності, його безпека під час вагітності не встановлена. Генетичні дефекти, що впливають на метіоніновий цикл та/або спричиняють гомоцистинурію та/або гіпергомоцистеїнемію (наприклад недостатність цистатіонін бета-синтази, дефект метаболізму вітаміну В12).

Індивідуальна підвищена чутливість до складових компонентів.

Вік до 18 років.

Спосіб застосування:

приймати по 2 капсули двічі в день  за 1 годину до або через 2 години після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води. Тривалість прийому визначається лікарем індивідуально.

Умови зберігання:

зберігати в закритому флаконі при температурі не вище 25°С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Дата виробництва або кінцева дата споживання «Вжити до»: вказано на етикетці флакону.

Форма випуску:

капсули по 120 шт.,у скляному флаконі.

Не є лікарським засобом.  

Виробник :

Гнозіс С.П.A.  (GNOSIS S.p.A. Sede Legale: Piazza Filippo Meda n. 3, 20121 Milano), Італія

Виготовлено на замовлення компанії  Kenay GmbH, Joachimsthaler Straße 15/8, 10719Berlin, Deutschland, Tel.:+49 30 516958999/Кенай ГмбХ,Берлін,Німеччина.

АДОМІКС®-запатентована торгова марка компанії  GNOSIS S.P.A. (ІТАЛІЯ), https://www.gnosis-bio.com/adomix

Імпортер (підприємство, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача):

ТОВ "ВІТАСАН-УКРАЇНА", юридична адреса : 01042, м. Київ, Україна, Печерський район, ПРОВУЛОК НОВОПЕЧЕРСЬКИЙ, будинок 18, офіс 32.Тел.:+380673801918

 

Sign in with
Rate this item
Send

Adonat/Adomix (SAM-e S-Adenosyl-L-Methionine)

В наличии
SKU: 7
€47
€49
Compare
Wholesale prices from 3 units
Quick order
  • All Standard Shipping orders are handled by  by DHL. 

  • All Express Shipping will be handled by DHL.

 

  • Cash
  • Visa and MasterCard
  • PayPal

 

La garantie est fournie par le fabricant.

Up