График работы:

Будние: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мой заказ
Сравнение
Добавьте товары для сравнения

SKINGAIN original

SKINGAIN - це дієтична добавка, яка складається з запатентованої суміші вітаміну С, а також колагену типу 1 і типу 2. Skingain  призначений для відновлення еластичності шкіри.

Форма випуску: по 30 саше в упаковці.

Cклад (мг/1 саше): гідролізований колаген типу 1 із хрящів великої рогатої худоби (4783 мг) який містить біля  20 різних амінокислот, включаючи гліцин, пролін та гідроксипролін ; колаген типу 2 із хрящів риб (287 мг); вітамін С (50 мг), гіалуронова кислота (13 мг)

Не містить ГМО,сої ,глютену.Гіпоалергенний.

Виробник:

Компанія «ІММІТЕК НОРЖ АС» (IMMITEC NORGE AS). Тенсберг, Норвегія. Телефон: +47 33 35 90 60 Факс: +47 33 35 90 69. www.immitec.com.

Строк придатності: вказано на етикетці упаковки.

Рекомендації щодо вживання: для одного курсу досить приймати дві упаковки поспіль, дотримуючись і не перевищуючи добову дозу (2 саше на день). Рекомендується приймати  4 рази на рік з інтервалом у два-три місяці між прийомами.

Вміст саше розчинити у склянці холодної води, перемішати та залишити на кілька хвилин до повного розчинення. Не розчиняти у газованих напоях. Має лимонний присмак.

Попередження: не розчиняйте у  газованих напоях.

SkinGain має приємний апельсиновий смак.

Умови зберігання: зберігати  при температурі не вище 25°С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Застереження при застосуванні: не використовуйте, якщо у вас алергія на будь-які інгредієнти. Не рекомендується для дітей, вагітних або жінок, що годують і осіб у віці до 18 років. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Не перевищуйте  зазначену рекомендовану кількість  для щоденного споживання .Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Для кращого ознайомлення із продуктом рекомендуємо переглянути відео ролик:

https://m.youtube.com/watch?v=q_ET_Zcp9_s

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

SKINGAIN o

В наличии
Артикул: 182
€20
€23
К сравнению
Быстрый заказ
Характеристики
Производитель Норвегия
Форма выпуска растворимый порошок в саше
Рекомендуется для взрослых
  • All Standard Shipping orders are handled by  by DHL. 

  • All Express Shipping will be handled by DHL.

 

  • Cash
  • Visa and MasterCard
  • PayPal

 

La garantie est fournie par le fabricant.

Наверх